Wyniki VI edycji konkursu

Dzisiaj odbyła się gala finałowa VI edycji Regionalnego Konkursu Plastycznego „Anioł na…”. Zgromadzeni goście poznali nazwiska laureatów, laureaci odebrali dyplomy, statuetki i nagrody, zaś pozostali uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i skromne upominki. Po zakończeniu gali została uroczyście otwarta pokonkursowa wystawa prac, a każdy twórca mógł odszukać swojego anioła.

Wszystkim przybyłym gościom serdecznie dziękujemy za to, że chcieli z nami świętować zakończenie VI edycji naszego konkursu. Dla tych wszystkich, którzy z nami jednak dziś nie mogli być, poniżej przedstawiamy wyniki konkursu.

W tym roku komisja konkursowa, po długich i burzliwych obradach, przyznała dwa I miejsce, dwa II miejsca i cztery III miejsca oraz 23 wyróżnienia.

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki VI edycji Regionalnego Konkursu Plastycznego „Anioł na…”:


I miejsce

Martyna BIAŁOTA

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Chrzanowie

Dominik GŁOWACZ

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jaworznie

II miejsce

Nikola ZACHWIEJA

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Chrzanowie

Nikola WIŚLAK

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 z oddziałami integracyjnymi i specjalnymi w Sosnowcu

III miejsce

Kinga JOCHYMEK

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Krakowie

Cezary OCZKOWSKI

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Chrzanowie

Adam SARNO

Zespół Szkół i Placówek Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Zawierciu

Wiktoria ZIELIŃSKA

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Chrzanowie

WYRÓŻNIENIA:

Daria BAJER

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 z oddziałami integracyjnymi i specjalnymi w Sosnowcu

Oliwia BORDA

Szkoła Podstawowa Specjalna nr 3  im. Stefanii Sempołowskiej w Sosnowcu

Renata BUGAJSKA

Szkoła Podstawowa Specjalna nr 3  im. Stefanii Sempołowskiej w Sosnowcu

Arkadiusz CYPLIŃSKI

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Będzinie

Mateusz CYSEWSKI

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Tucholi

Łukasz Drążkiewicz

Specjalny Ośrodek Edukacyjno-Rehabilitacyjno-Wychowawczy w Wolbromiu

Katarzyna DZIUBEK

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Jaworznie

Adam GACA

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Tucholi

Mateusz GĄDEK

Specjalny Ośrodek Edukacyjno-Rehabilitacyjno-Wychowawczy w Wolbromiu

Rafał GUT

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jaworznie

Mateusz JARCZYK

Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi  w Jaworznie

Jakub KOŚCIUK

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Krakowie

Zenon KUCHARCZYK

Szkoła Podstawowa Specjalna nr 3  im. Stefanii Sempołowskiej w Sosnowcu

Dariusz LOC

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 z oddziałami integracyjnymi i specjalnymi w Sosnowcu

Dawid MONICA

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Chrzanowie

Karol NOGA

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 z oddziałami integracyjnymi i specjalnymi w Sosnowcu

Daria PINTAL

Specjalny Ośrodek Edukacyjno-Rehabilitacyjno-Wychowawczy w Wolbromiu

Kuba PORWIT

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Chrzanowie

Tomasz RADKO

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jaworznie

Kamil ŚRODOŃ

Specjalny Ośrodek Edukacyjno-Rehabilitacyjno-Wychowawczy w Wolbromiu

Miranda ŚWIERKOSZ

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jaworznie

Oliwier WNUK

Specjalny Ośrodek Edukacyjno-Rehabilitacyjno-Wychowawczy w Wolbromiu

Karolina ZABORSKA

Specjalny Ośrodek Edukacyjno-Rehabilitacyjno-Wychowawczy w Wolbromiu

 


Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Nagrodzone prace będzie można wkrótce oglądać na naszej stronie internetowej w zakładce „WYNIKI KONKURSU”. Zapraszamy za kilka dni do ich obejrzenia!
A po Świętach Bożego Narodzenia zapraszamy do „GALERII PRAC KONKURSOWYCH”, gdzie pojawią się prace wszystkich Uczestników konkursu.