III edycja – 2014

 


I MIEJSCE


KAMIL MIREK

Szkoła przysposabiająca do pracy – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Chrzanowie
opiekun: Elwira Klimkiewicz

Kamili Mirek - I miejsce


II miejsce


MARIUSZ ŁUKAŃSKI

Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Wolbromiu
opiekun: Mateusz Kowalczyk

Mariusz Łukański - II miejsce


III miejsce


ROKSANA ŁOSIEŃ

Szkoła przysposabiająca do pracy – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Będzinie
opiekun: Aleksander Maciejczyk

Roksana Łosień - III miejsce


Wyróżnienie


GRZEGORZ KULAWIK

 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Chrzanowie
opiekun: Stanisław Apriasz

Grzegorz Kulawik - wyróżnienie

RADOSŁAW MOREL

 Zespół Szkół i Placówek Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Zawierciu
opiekun: Iwona Kamińska

Radosław Morel - wyróżnienie

PRZEMYSŁAW DOMAGAŁA

 Zespół Szkół i Placówek Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Zawierciu
opiekun: Iwona Kamińska

Przemysław Domagała - wyróżnienie

PIOTR MALCZYK

 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Chrzanowie
opiekun: Stanisław Apriasz

Piotr Malczyk - wyróżnienie

MAGDA WERBOLEWSKA

Zespół Szkół Specjalnych nr 4 w Sosnowcu
opiekun: Dorota Krasińska

Magda Werbolewska - wyróżnienie

JAKUB CHWAŁA

 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Chrzanowie
opiekun: Bożena Stefańska

Jakub Chwała - wyróżnienie

PATRYK NOWAK

Zespół Szkół Specjalnych nr 6 w Dąbrowie Górniczej
opiekun: Alicja Lorenz

Patryk Nowak - wyróźnienie

ELŻBIETA NIEMIEC

Zespół Szkół Specjalnych nr 6 w Dąbrowie Górniczej
opiekun: Alicja Lorenz

Elżbieta Niemiec - wyróżnienie

PATRYCJA OPACKA

Zespół Szkół Specjalnych nr 6 w Dąbrowie Górniczej
opiekun: Alicja Lorenz

Patrycja Opacka - Wyróżnienie

MATEUSZ WOJTASZEWSKI

Szkoła przysposabiająca do pracy – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Będzinie
opiekun: Aleksander Maciejczyk

Mateusz Wojtaszewski - wyróżnienie

KAMIL ŻAK

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jaworznie
opiekun: Agnieszka Zychler-Gładysek

Kamil Żak - nagroda Specjalna od Kasi