Anielski poniedziałek

Nowy tydzień rozpoczął się dla nas niezwykle miło. Przybyła do nas ogromna grupa aniołów z różnych stron. Wszystkie serdecznie witamy!

Tym razem prace konkursowe zostały wykonane przez Uczniów z Zespół Szkół Specjalnych w Czeladzi, Zespołu Szkół nr 1 w Bukownie, Szkoły Przysposabiającej do Pracy w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Będzinie, Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Olkuszu, Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Olkuszu  oraz  Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Dąbrowie Górniczej.

Twórcom prac konkursowych oraz ich Opiekunom serdecznie dziękujemy!

free-angel-clipart_edited-1

Kolejne anioły wylądowały!

Dziś ponownie mamy powody do wielkiej radości. Przybyły do nas anioły aż z pięciu miejsc! 

Prace konkursowe, które dziś do nas dotarły zostały stworzone przez Uczniów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Jana Pawła II w Jaworznie, Szkoły Podstawowej nr 38 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Sosnowcu, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego dla Dzieci Niesłyszących i Słabo Słyszących w Katowicach, Zespołu Szkół Specjalnych nr 2 w Sosnowcu oraz Zespołu Szkół nr 2 w Bukownie.

Twórcom prac konkursowych oraz ich Opiekunom serdecznie dziękujemy!

RiAbRdLiL

Zapisz

Anielskie „zatrzęsienie”

Dzisiejszy dzień przyniósł nam ogromnie miłe zaskoczenie, ponieważ przybyło do nas bardzo wiele aniołów. Skrzydlaci goście przywędrowali do nas z różnych stron naszego regionu. Takiej licznej grupy zupełnie się nie spodziewaliśmy! Wszystkie anioły witamy z wielką radością!

Nasi skrzydlaci goście tym razem przybyli do nas z Zespołu Szkół Specjalnych nr 4 w Sosnowcu, Gimnazjum w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Chrzanowie, Szkoły Podstawowej nr 9 w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Chrzanowie, Szkoły Przysposabiającej do Pracy w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Chrzanowie, Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Jaworznie oraz Gimnazjum nr 8 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Sosnowcu.  Ponownie także przybyły anioły ze Szkoły Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi  Jaworznie.

Twórcom prac konkursowych oraz ich Opiekunom serdecznie dziękujemy!

christmas-angel-clip-art-BdcrgxMT9

 

Zapisz

Witamy anioły z Jaworzna i Wolbromia

Dzisiaj przyfrunęły do nas anioły z Jaworzna, których twórcami są Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi oraz anioły stworzone przez Podopiecznych Ośrodka Rewalidacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Wolbromiu.

Twórcom prac konkursowych oraz ich Opiekunom serdecznie dziękujemy!

free-angel-clipart_edited-1

Zapisz

Pierwsze anioły przybyły z Zawiercia

Wczoraj dotarły do nas pierwsze prace konkursowe. Anielskie wizerunki  zostały przygotowane przez Uczniów Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Zawierciu.

Twórcom prac konkursowych oraz ich Opiekunce – p. Iwonie – SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

free-angel-clipart-10

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz