IV edycja – 2015

 


I miejsce


Katarzyna KRYGER

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Będzinie
opiekun: p.  Beata Jureczko

Katarzyna Kryger - I miejsce


II miejsce


 Paweł BUBIAK

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jaworznie
opiekun: p. Magdalena Milka-Bielińska

Paweł BUBIAK - II miejsce


Dominik GŁOWACZ

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jaworznie
opiekun: p. Agnieszka Zychler-Gładysek

Dominik Głowacz - II miejsce


III miejsce


 Angelika KULIK

Szkoła przysposabiająca do pracy – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Będzinie
opiekun: p. Beata Jureczko

Angelika Kulik - III miejsce


Łukasz DRĄŻKIEWICZ

Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Wolbromiu
opiekun: p. Joanna Inglot

Łukasz Drążkiewicz - III miejsce x


Łukasz SADURA

Zespół Szkół Specjalnych nr 4 w Sosnowcu
opiekun: p. Dorota Krasińska

Łukasz Sadura - III miejsce


Tamara SZABRA

Zespół Szkół Specjalnych nr 2 w Sosnowcu
opiekun: Justyna Bąchór

Tamara Szabra - III miejsce


WYRÓŻNIENIA


 Anna BARAN

Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Wolbromiu
opiekun: p. Elżbieta Bryzik

Anna Baran - wyróżnienie


Anna BARON

Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Olkuszu
opiekun: Ewa Jarno-Sadowska

Anna Baron - wyróżnienie


Andżelika DĄBEK

Szkoła Przysposabiająca do Pracy w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Chrzanowie
opiekun: p. Elwira Klimkiewicz

Andżelika Dąbek - wyróżnienie


Przemysław DOMAGAŁA

Zespół Szkół i Placówek Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Zawierciu
opiekun: p. Iwona Kamińska

Przemysław Domagała - wyróżnienie


 Marcin DZIEDZIC

Zespół Szkół Specjalnych nr 2 w Sosnowcu opiekun:
p. Agata Lenarczyk

Marcin Dziedzic - wyróżnienie


Laura GACKA

Zespół Szkół Specjalnych nr 5 w Dąbrowie Górniczej
opiekun: p. Elżbieta KabzaLaura Gacka - wyróżnienie

Krzysztof GŁOWNIA

Szkoła Podstawowa nr 9 w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Chrzanowie
opiekun: Joanna Siodłak

Krzysztof Głownia - wyróżnienie


Maria GRABOWSKA

Zespół Szkół Specjalnych nr 2 w Sosnowcu
opiekun: p. Agata Lenarczyk

Maria Grabowska - wyróżnienie


Patryk KUBASZCZYK

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabo Widzących i Niewidomych w Dąbrowie Górniczej
opiekun: p. Wioletta Lechowicz

Patryk Kubaszczyk - wyróżnienie


Damian KYRCZ

Szkoła Przysposabiająca do Pracy w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Będzinie
opiekun: p. Aleksandra MaciejczykDamina Kyrcz - wyróżnienie

Patryk MAJERCZYK

Szkoła Przysposabiająca do Pracy w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Chrzanowie opiekun:
p. Jolanta Woszczyna

Patryk Majerczyk - wyróżnienie


Kamil MICHNIEWICZ

Zespół Szkół Specjalnych nr 6 w Dąbrowie Górniczej
opiekun: p. Alicja Lorenz

Kamil Michniewicz - wyróżnienie


Dawid MONICA

Gimnazjum w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Chrzanowie
opiekun: p. Katarzyna Trębacz

Dawid Monica - wyróżnienie


Patrycja MORCINEK

Zespół Szkół Specjalnych nr 2 w Sosnowcu
opiekun: p. Piotr Kępa

Patrycja Morcinek - wyróżnienie


Emilia RYBICKA

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Tucholi
opiekun: p. Wiesława Kłosowska

Emilia Rybicka - wyróżnienie


Justyna SAMSEL

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jaworznie
opiekun: p. Magdalena Milka-Bielińska

Justyna Samsel - wyróżnienie


Adrian SZKLARCZYK

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Jaworznie
opiekun: p. Teresa Dyląg i p. Wiesława Furgała

Adrian Szklarczyk - wyróżnienie


Karolina WYCZYŃSKA

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu – Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 2
opiekun: p. Bogusława Głowacz

Karolina Wyczyńska - wyróżnienie